• Sklep internetowy Stanleytools zajmuje się sprzedażą narzędzi oraz artykułów BHP dzięki współpracy z dwoma kluczowymi dostawcami: Stanley oraz Cerva. Dzięki nawiązanej współpracy z firmą Stanley staliśmy się jednym z kluczowych dystrybutorów narzędzi (artykułów) tej firmy.  Stanley to jeden z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich producentów wysokiej jakości markowych narzędzi ręcznych oraz systemów mocujących.

  • Właścicielem sklepu internetowego jest firma Sellmet&more z siedzibą w Toruniu.

  • Firma Sellmet&more, którą tworzymy specjalizuje się w sprzedaży elementów złącznych, metalowych, narzędzi oraz artykułów BHP. Dzięki naszej wszechstronności, solidności, rzetelności a także zgranemu zespołowi sklep oraz hurtownia zaopatruje w sprzęt i odzież BHP przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych w całej Polsce.

  • Rozpoczynając współpracę z firmą Cerva rozszerzyliśmy nasz asortyment o artykuły z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu nasi kontrahenci zyskali stałego dostawcę zarówno z zakresu narzędzi jaki i odzieży dla swoich pracowników.

  • Nasze długoletnie doświadczenie oraz bogate zaplecze pozwala nam na realizacje w krótkim czasem zamówień w pełni dostosowanych do wysokich wymagań oraz potrzeb Klientów.